![](https://pitesti24.ro/wp-content/uploads/2020/12/IMPOZITE-SI-TAXE-LOCALE-CASA-CARTII-PITESTI-850x491.jpeg)
Primăria Pitești anunță că, începând de astăzi, 4 ianuarie 2020, a prelungit programul centrelor de încasare a taxelor și impozitelor locale.
Noul program poate fi consultat aici.
Amintim că Primăria Piteşti oferă alternativa plăţii on-line a impozitelor şi a taxelor locale, precum și a amenzilor contravenționale – cu cardul bancar, prin Internet, fără comision, la adresele www.primariapitesti.ro şi www.ghiseul.ro.