![](https://pitesti24.ro/wp-content/uploads/2020/12/DRUMUL-JUDETEAN-CIUPA-RATESTI-1-850x491.jpg)
Consiliul Județean Argeș a redactat lista drumurilor județene pe care ar urma să se efectueze lucrări de reparații pe parcursul anului 2021. Lista va fi supusă dezbaterii și votului într-o viitoare ședință în plen a Consiliului Județean.
Pentru vizualizarea listei cu drumurile județene propuse pentru a fi reparate în acest an și cu sumele alocate pentru fiecare proiect în parte, click pe imagini: