![](https://pitesti24.ro/wp-content/uploads/2023/05/HANDBAL-ROMANIA-PORTUGALIA-PITESTI-ARENA-3-850x491.jpg)
Naționala masculină de fotbal în sală a României va juca la Pitești Arena partida de pe teren propriu cu Țările de Jos din Elite Round-ul calificărilor pentru turneul final FIFA Futsal World Cup 2024.
Meciul, primul de futsal la Pitești Arena, va avea loc vineri, 6 octombrie, de la ora 18:30.
Biletele de intrare pot fi cumpărate online de pe bilete.frf.ro și bilete.ro. De asemenea, în ziua de disputare a partidei, începând de la ora 11:00, biletele vor fi la vânzare și la casieria de la Pitești Arena. (Foto: descriptiv)
Ne puteți citi și pe pagina noastră de Facebook și în grupul de socializare Pitesti24.ro. De asemenea, vă puteți abona la canalul nostru de YouTube.